Агентство нерухомості Бізнес-Партнер | тел.(0342) 54-27-74 | моб.095-887-04-56

Нерухомість по місту

Нерухомість по області

Нерухомість в Карпатах

Нерухомість по Україні

за межами України

Хто онлайн

Home Порекомендуйте цей сайт

Здається в оренду на короткий термін двокімнатна квартира неподалік центру і парку. Площа 76кв.м, ремонт,опалення, інтернет. - 750.00грн.
Здається в оренду на короткий термін двокімнатна квартира неподалік центру і парку. Площа 76кв.м, ремонт,опалення, інтернет.


дві ділянки біля озера
Ціни на Комерційна оренда по області в у.о (нажміть, щоб подивитись)
Мінімальна ціна: 375 $ Середня ціна: 600 $Максимальна ціна: 825 $

Комерційна оренда по області

825,0 $ Здається в оренду виробничо-складське приміщення на віддалі 30км від Івано-Франківська. Площа 550кв.м плюс 300кв.м гаражів. - (Не продано)
Здається в оренду виробничо-складське приміщення на віддалі 30км від Івано-Франківська. Площа 550кв.м плюс 300кв.м гаражів. Підходить під деревообробне виробництво,складувааня продукції,оптовий склад-магазин, тощо. Висота складу біля 7м,два заїзди у склад ...
375,0 $ Пропонуються в оренду два комерційні торгові приміщення в м.Тлумач, Івано-Франківська обл. Площі приміщень 40,0кв.м і 60,0 кв.м - (Не продано)
Здаються в оренду для здійснення торгівлі два приміщення у м.Тлумач. Перший поверх,прохідні і людні місця,фасадний і окремий вхід. Площі приміщень 40кв.м і 60кв.м. У приміщеннях автономне опалення, ремонт, санвузол,місце для реклами. ...
$ оренда площадки з твердим покриттям 0,13га під стоянку, складування,тощо - (Взято завдаток)
Здається в оренду площадка 0,13га з твердим покриттям в районі гуртових баз,огороджена, окремий заїзд,хороше розташування ...
<< Початок < Попередня 1 Наступна > Кінець >>
Всього 1 - 3 з 3
Показати #
магазини в Івано-Франківську


Реклама

Продаж господарства в с.Хом`яківка біля Тисмениці, Івано-Франківська область. До Івано-Франківська 12 км.

Продаж господарства в с.Хом`яківка біля Тисмениці, Івано-Франківська область. До Івано-Франківська 12 км.Продаж будинку з двома входами в районі вул.С.Бандери. Площа 270кв.м, два поверхи, гараж, два великі підвали, горище.

Продаж будинку з двома входами в районі вул.С.Бандери. Площа 270кв.м, два поверхи, гараж, два великі підвали, горище.Продаж трикімнатної квартири в центрі міста в новому будинку. Площа 152,2 кв.м, дорогий ремонт, камін з білого мармуру, двері з масиву.

Продаж трикімнатної квартири в центрі міста в новому будинку. Площа 152,2 кв.м, дорогий ремонт, камін з білого мармуру, двері з масиву.