Агентство нерухомості Бізнес-Партнер | тел.(0342) 54-27-74 | моб.095-887-04-56

Нерухомість по місту

Нерухомість по області

Нерухомість в Карпатах

Нерухомість по Україні

за межами України

Хто онлайн

Зараз на сайті: 2 гостей
Home arrow Наша адреса Порекомендуйте цей сайт

Здається в оренду на короткий термін двокімнатна квартира неподалік центру і парку. Площа 76кв.м, ремонт,опалення, інтернет. - 670,0грн.
Здається в оренду на короткий термін двокімнатна квартира неподалік центру і парку. Площа 76кв.м, ремонт,опалення, інтернет.

Контактна інформація агенства нерухомості Івано-Франківська Бізнес Партнер Надрукувати

Агентство нерухомості 'Бізнес- Партнер' розпочало свою роботу в 2004 році . Ми надаємо посередницько - інформаційні послуги при пошуку та купівлі - продажу об'єктів нерухомості, а саме: 1) комерційної : заводів, складів, виробничих приміщень, офісів, магазинів; 2) житлової : особняків, напів-особняків, квартир; 3) нежитлової: дач, земельних ділянок, гаражів. На нашому сайті Ви зможете отримати інформацію про об'єкти нерухомості в м.Івано-Франківську та нашої області , а також за її межами. Ви можете подати свою заявку на придбання , продаж, оренду, обмін об'єкта нерухомості, скориставшись безкоштовною послугою, заповнивши форму, і Ваша інформація про об'єкт з'явиться на нашому сайті.

 

 

Контактна інформація:

Бюро Нерухомості

Бізнес-Партнер

м. Івано-Франківськ

Тел.     +380 342 542774

Моб.    +380 95 8870456

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

 

Реклама

Продаж земельної ділянки зі старим будинком в районі вул.Й.Сліпого(Трускавецької). Площа ділянки 0,0257га.

Продаж земельної ділянки зі старим будинком в районі вул.Й.Сліпого(Трускавецької). Площа ділянки 0,0257га.Продаж земельної ділянки 0,15га зі старим жилим будинком в с.Крихівці,околиця міста. Є світло,вода,газ, міська каналізація біля ділянки.

Продаж земельної ділянки 0,15га зі старим жилим будинком в с.Крихівці,околиця міста. Є світло,вода,газ, міська каналізація біля ділянки.