Агентство нерухомості Бізнес-Партнер | тел.(0342) 54-27-74 | моб.095-887-04-56

Порекомендуйте цей сайт

Сучасна подобова квартира - 650,0грн.
Сучасна подобова квартира

дві ділянки біля озера
Номер Об'єкта :1501

Продаж будинку туристичного спрямування в Карпатах, біля гори Буковець. Площа ділянки 2,0га.

Подробиці про продавця
 Ім'я:Ніна Володимирівна
 Телефон:+38 0342 54-27-74
 Про продавця:095 8870456
 E-mail:real.estate.if.ua@yandex.ru

Свої посилання
Адреса: Івано-Франківська обл. Карпати, біля гори Буковець,
Продаж в Карпатах. Особняк туристичного спрямування який , знаходиться на мальовничому підвищенні на висоті 800м над рівнем моря біля підіжжя г. Буковець.До будинку прокладена грунтова (шутрована) дорога. З однієї сторони мальовничі краєвиди. Будинок розташований у затишній місцині. Біля будинку знаходиться великий сад. Недалеко розташовані карпатські екологічно чисті луки. Вид на с. Яворів, Частина Верховинського району. За 2 км знаходиться урочище Терношори із цілющою водою Будинок побудований з екологічно чистого дерева всередині чотири житлових кімнати з великими просторими вікнами. Біля будівлі через територію господарства знаходиться витоки річки Рибниця, вода якої багата на залізо, біля води розташована стилізована під гуцульський зруб альтанка. Зона стійкого і якісного покриття мобільних і інтернет провайдерів.МТС (UMC), BeeLine та Київстар, Інтертелеком Ціна за домовленістюПодробиці про нерухомість
Не продано
Категорія:нерухомість в Карпатах - Готелі
Ціна: -
Ціна за 1м/за сотку/по-домовленості.:по домовленості
Кількість кімнат:4
Тип землі:2,0 га приватна
деревяний:дерев`яний
 

Ціни на нерухомість в Карпатах - Готелі в у.о (нажміть, щоб подивитись)
Мінімальна ціна: 105000 $ Середня ціна: 810300 $Максимальна ціна: 10000000 $


Продаж трикімнатної квартири в центрі міста в новому будинку. Площа 152,2 кв.м, дорогий ремонт, камін з білого мармуру, двері з масиву.

Продаж трикімнатної квартири в центрі міста в новому будинку. Площа 152,2 кв.м, дорогий ремонт, камін з білого мармуру, двері з масиву.Продаж будинку з двома входами в районі вул.С.Бандери. Площа 270кв.м, два поверхи, гараж, два великі підвали, горище.

Продаж будинку з двома входами в районі вул.С.Бандери. Площа 270кв.м, два поверхи, гараж, два великі підвали, горище.Продаж господарства в с.Хом`яківка біля Тисмениці, Івано-Франківська область. До Івано-Франківська 12 км.

Продаж господарства в с.Хом`яківка біля Тисмениці, Івано-Франківська область. До Івано-Франківська 12 км.