Агентство нерухомості Бізнес-Партнер | тел.(0342) 54-27-74 | моб.095-887-04-56

Home arrow Додати нерухомість Порекомендуйте цей сайт

Здається в оренду на короткий термін двокімнатна квартира неподалік центру і парку. Площа 76кв.м, ремонт,опалення, інтернет. - 800.0грн.
Здається в оренду на короткий термін двокімнатна квартира неподалік центру і парку. Площа 76кв.м, ремонт,опалення, інтернет.

Додати оголошення про продаж нерухомості
Прочитайте правила:
* Контактна інформація повинна бути вказана у відведених для цього полях, а не в тексті опису.
* Забороняється використання у текстах записів нецензурної лексики.
* Не допускається до публікації інформація, що суперечить законам України.
* Користувач несе повну відповідальність за розміщену ним інформацію.
Адміністрація не несе відповідальності за зміст публікованих варіантів, так само як і за дії користувачів, і не бере участі у правовідносинах між особами, що уклали, або що можуть укласти між собою певну угоду купівлі-продажу за допомогою даного сайту. Адміністрація залишає за собою право закрити доступ до сайту будь-якому користувачеві, а також не допустити до публікації запропоновані ним варіанти без пояснення причин.
Користування даними сайтом є свідченням беззастережного прийняття умов даних Правил.
: *
: *
: *
: *
: *
: *
: *
 
:
 
:  (типи файлів:png,gif,jpg,JPG)
 
Код провірки:
 
Зберегти Скасувати

Продаж господарства в с.Хом`яківка біля Тисмениці, Івано-Франківська область. До Івано-Франківська 12 км.

Продаж господарства в с.Хом`яківка біля Тисмениці, Івано-Франківська область. До Івано-Франківська 12 км.Продаж будинку з двома входами в районі вул.С.Бандери. Площа 270кв.м, два поверхи, гараж, два великі підвали, горище.

Продаж будинку з двома входами в районі вул.С.Бандери. Площа 270кв.м, два поверхи, гараж, два великі підвали, горище.Продаж трикімнатної квартири в центрі міста в новому будинку. Площа 152,2 кв.м, дорогий ремонт, камін з білого мармуру, двері з масиву.

Продаж трикімнатної квартири в центрі міста в новому будинку. Площа 152,2 кв.м, дорогий ремонт, камін з білого мармуру, двері з масиву.